Усі користувачі сайту під час реєстрації вибирають для себе статус: волонтер, громадська організація чи громадський активіст.

 

Ви волонтер?

Ви хочете допомагати іншим? Маєте вільний час, щоб приділити його волонтерській роботі? Реєструйтеся на сайті як “волонтер” і шукайте тих, кому ви будете корисні.

Можете обирати проекти за містом чи тематикою. Або перегляньте усі, які зараз відкриті. Оберіть ті організацій чи тих активістів, кому ви довіряєте, підпишіться на їхні оновлення та завжди будьте в курсі, коли їм потрібна ваша допомога.

Коли ви знайдете проект, де чекають на вашу підтримку, натискайте “приєднатись” і спілкуйтеся з організатором у чаті. Повірте, іноді навіть ваші 15 хвилин вільного часу можуть допомогти у реалізації надважливих речей.

Якщо організатор підтвердить, що Ви брали участь у проекті чи допомогли дієвими порадами, ваш статус на сайті буде вищим. Будуйте довіру до себе, реалізовуючи нові проекти.

 

Ви активіст, чи представник громадської організації?

Створюйте власні події чи проекти або приєднуйтеся до уже існуючих. Опишіть, хто вам потрібен для реалізації задуму. Може, вам треба дизайнер чи копірайтер? Чи художник? Чи звукорежисер? Знайдіть цю людину. Ми віримо, що є багато тих, хто може зробити добру справу для тих, у кого вірить.

Збирайте людей на заходи, обговорюйте внутрішні завдання і плани. Розповідайте про те, які проекти ви вже реалізовували. Де були корисними? Що встигли зробити?

У вас є спеціальний чат із користувачами платформи, які зацікавлені у вашому проекті. Обговорюйте ідеї, діліться планами. Реалізовуйте власні задуми, які будуть змінювати нашу країну на краще.

 

Питання, які нам часто задають:

Я зареєструвалась як волонтер, але я хочу сам організувати захід. Мені треба знову реєструватись і обирати статус “громадський активіст”?

Ні, реєструватись знову не потрібно. Ваш статус волонтера дає вам можливість самостійно створювати події. Для цього зайдіть у власний аккаунт, виберіть вкладку “мої проекти” та натисніть “створити новий проект”. От і все! Відтак ви зможете знайти підтримку для власного проекту! До речі, громадські активісти чи громадські організації також можуть долучатись до інших проектів у статусі волонтера!

Я хочу зареєструватись, але не можу визначитись: я волонтер чи громадський активіст? Що мені робити?

Не залежно від того, як ви зареєструєтеся, ви будете мати можливість і долучатись до проектів, і створювати власний проект. Подумайте, з якою метою Ви хочете зареєструватись на сайті? Хочете допомогти комусь у реалізації проекту? Тоді сміливо обирайте варіант "волонтер". Якщо захочете створити власний проект - зможете змінити свій статус.

Я маю ідею, але все, що для неї потрібно - це зібрати гроші. Я можу збирати гроші у вас на сайті?

На жаль, поки що ми не публікуємо проекти, основне завдання яких - зібрати кошти. Для того, щоб знайти фінансування на проект, в Україні є багато інших спеціальних сайтів. Можливо, з часом ми текож запустимо цю функцію, але зараз ми не дозволяємо збирати гроші на свої рахунки за допомогою сайту.

У нас вдалось реалізувати такий крутий проект! Можна про це написати у формі новини? Куди мені надсилати наш звіт? Я хочу, щоб усі, хто брав участь у нашому проекті, бачили, що нас вдалось зробити.

Ми з радістю розмістимо Ваш звіт про проект у новинах. Для цього скористайтесь розділом "контакти", напишіть нам листа або зателефонуйте. Нехай про успіші проекти знають інші.