У кожного народжуються геніальні ідеї. Деякі ми можемо реалізувати самостійно, а часом для того, щоб проект змінив Світ, нам потрібна допомога. І ми - шукаємо волонтерів. Ми пишемо про це у соцмережах, запитуємо у друзів, чи мають вони вільний час, щоб допомогти? Ми пишемо листи і шукаємо людей, які допоможуть не за гроші, а просто через те, що поділяють наші погляди і хочуть, щоб наша ідея отримала шанс життя. Саме для того, щоб люди із визначними ідеями і задумами знаходили допомогу, а волонтери мали можливість віднайти проекти, де їхні уміння чи час будуть корисними, ми створили платформу volonter.org.

 

За даними дослідження GfK, яке вони провели у 2014 році, 23% населення займались волонтерською діяльністю. Більшість робили це самостійно, поза межами будь-яких установ чи організацій. В цифрах – це 8 мільйонів українців, яких ми називаємо волонтерами. І їм усім потрібен ефективний інструмент для комунікації.

 

Завдання платформи – побудувати горизонтальні зв'язки та встановити ефективну комунікацію між волонтерами, волонтерськими групами та громадськими організаціями.

 

Над розробкою проекту працює ГО “Development Foundation” спільно з ГО "Центр сприяння волонтерському руху Волонтер.орг" та "Герої АТО". 

 

Проект реалізується за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

 

Команда

Анатолій Мазарчук
Анатолій Мазарчук
Керівник проекту
Марта Пивоваренко
Марта Пивоваренко
Голова правління
«Development Foundation»
Дмитро Родик
Дмитро Родик
Дизайнер проекту
Катерина Бистрицька
Катерина Бистрицька
Медіа-координатор

Особлива подяка

Відділ преси, освіти та культури <br>Посольство США в Україні
Відділ преси, освіти та культури
Посольство США в Україні
Громадська організація <br>
Громадська організація
"Девелопмент Фаундейшн"
Волонтерська ініціатива <br>
Волонтерська ініціатива
"Герої АТО"