У кожного народжуються геніальні ідеї. Деякі ми можемо реалізувати самостійно, а часом для того, щоб проект змінив Світ, нам потрібна допомога. І ми - шукаємо волонтерів. Ми пишемо про це у соцмережах, запитуємо у друзів, чи мають вони вільний час, щоб допомогти? Ми пишемо листи і шукаємо людей, які допоможуть не за гроші, а просто через те, що поділяють наші погляди і хочуть, щоб наша ідея отримала шанс життя. Саме для того, щоб люди із визначними ідеями і задумами знаходили допомогу, а волонтери мали можливість віднайти проекти, де їхні уміння чи час будуть корисними, ми створили платформу volonter.org.

 

За даними дослідження GfK, яке вони провели у 2014 році, 23% населення займались волонтерською діяльністю. Більшість робили це самостійно, поза межами будь-яких установ чи організацій. В цифрах – це 8 мільйонів українців, яких ми називаємо волонтерами. І їм усім потрібен ефективний інструмент для комунікації.

 

Завдання платформи – побудувати горизонтальні зв'язки та встановити ефективну комунікацію між волонтерами, волонтерськими групами та громадськими організаціями.

 

Над розробкою проекту працює ГО "Центр сприяння волонтерському руху Волонтер.орг" та волонтерська ініціатива "Герої АТО". 

 

 

Особлива подяка

Відділ преси, освіти та культури <br>Посольство США в Україні
Відділ преси, освіти та культури
Посольство США в Україні
Волонтерська ініціатива <br>
Волонтерська ініціатива
"Герої АТО"