Vitality project | Проект
  • Ветерани
  • Наука
  • Міжнародні проекти

Vitality project | Проект "Відновлення"

  • 11 лис 2019 - 29 лют 2020
  • Вся Україна

Проблема

Допомога у зборі та обробці даних дослідницької частини проекту

Рішеня

Знайти волонтерів "вболіваючих душею" за Українську науку і долучайтесь до команди, що допомагає психологам обробляти дані скрінігів

Про проект

Проект "Відновлення" був розпочатий з проведення воркшопів у Києві та Дніпрі. Як це було можна прочитати в Українському тижні

Зараз минуло три місяці відколи ми почали, і можемо бути гордими такими відгуками про нас і нашу роботу

Але оскільки ми робимо дійсно інноваційну річ, то нам бракує ТЕБЕ!

Ти - можливо чудовий організатор і просто готовий взятись допомагати і обєднувати спеціалістів, ми їх вже підготували - але "триматись купи" враховуючи, що вони з цілої України також важко.

А може Ти - просто любиш і добре ладнаєш з паперами, а дослідження - це завжди купи паперів і чудове самовладання того, хто їх сортує організовуючи систему.

А може Ти - чудовий соціолог і ти не можеш пережити дня, щоб не зацікавитись "а чому більшість людей робить так?". І головне - володієш програмами і вмієш провести кластерний аналіз і нарешті ....знати як є насправді. 

А може - Ти хочеш бути асистентом у міжнародному проекті, а досвіду ще мало - ми його тобі гарантуємо. 

 

Дослідження підтримує:

1. Менеджмент програми "Переходу від військової кар’єри до професійної цивільної" представництва НАТО в Україні/ “Military Career Transition, Psychological Rehabilitation, Building Integrity”.

2. Керівництво Веслеєнського університету (США)/Wesleyan University 

3. «Злучного україно-американського допомогового комітету» (ЗУАДК, США)

4. Мережа дослідників Ndsan - New Dsa Network з нейродосліджень (New DSA Network, Італія)

Воркшопи підтримали також Відділ преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Американський дім і мерія міста Дніпро. 

Ми цінуємо будь-яку Вашу зацікавленість, яка може допомогти провести на належному рівні дослідницький компонент проекту. Якщо у Вас є думки щодо інших сфер проекту, поради чи пропозиції чи Ви плануєте доєднатись до майбутніх подій - пишіть нам на фейсбук https://www.facebook.com/foundationdvcom