• Діти

"Ялинка бажань. Кожен здатен на диво!"

  • 15 гру 2017 - 15 січ 2018
  • Київська область, Київ

Проблема

Кожна дитина чекає подарунків на Новорічні свята, але не кожна їх зможе отримати.

Рішеня

Зібрати подарунки для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про проект

"Ялинка бажань. Кожен здатен на диво!" - це щоріна благодійна  акція, що ініціює Благодійний Фонд "Незалежна країна" і, яка має на меті зібрати новорічні подарунки для якомога більше дітей з малозабезпечених сімей та родин учасників АТО, дітей з інвалідністю, дітей позбавлених батьківських прав та піклування, дітей сиріт.

Механіка акції полягає у зборі солодощів, канцелярії, іграшок, засобів гігієни  у мережі супермаркетів "Сільпо" для цих діток. Акція відбудеться з 15 по 28 грудня у Києві, Львові, Харкові, Черкасах, Чернігові, Сумах, Дніпрі, Полтаві, Ужгороді, Луцьку та інших містах. Зібрані подарунки будуть розподілені та адресовані нашим маленьким українцям у своїх містах. Того року вдалося привітати 10 тис. дітей з Новорічними святами.

Сьогодні, прагенемо об'єднати більше людей, організацій, волонтерів за для тих, хто так вірить у справжню магію Нового Року.

Якщо ви хотіли почати допомогати іншим і не знали як - приєднуйтесь, лише 4 години вільного часу!

Станьне волонтером або придбайте будь-який товар зі списку запропонований нашим волонтером у магазині "Сільпо" вашого міста і подаруйте Світові дитячі посмішки! Також ви можете долучитися до передачі зібраного дітям з різних дитячих установ саме у вашому місті.

Щоб дізнатися про адреси магазинів, де проходитиме благодійна акція телефонуйте за номером: 063 769 89 00 Олександр

 

Ялинка бажань