Івано-Франківський осередок
  • Урбаністика
  • Інше

Івано-Франківський осередок "Будуємо Україну Разом"

  • 15 січ 2020 - 30 кві 2020
  • Івано-Франківська область, Івано-Франківськ

Проблема

Ти знаєш сім’ю, яка потребує допомоги? У вас в громаді є об'єкт (локація) який потребує відновлення? Тоді - заповнюй заявку і почни це вже зараз!

Рішеня

Акція “БУРчик” - міні-версія класичного БУР-табору, яка має на меті нести цінності взаємодопомоги та добросусідства в громади.

Про проект

Наша мета – поширювати ідею волонтерського руху в Україні, та, зокрема, розвивати волонтерську програму БУР - Будуємо Україну Разом.

Яким чином? ????

СТВОРЮЄМО
Громадські простори та гуртуємо навколо них місцеву молодь

ОБ’ЄДНУЄМО
Локальні громади задля розвитку їхнього міста

ФОРМУЄМО
Мережу активних волонтерів у Івано-Франківській області

ДОПОМАГАЄМО
Сім’ям у скруті відремонтувати їхні домівки

Саме зараз в Івано-Франківську формується осередок “Будуємо Україну Разом (http://bur.lef.org.ua/)”, а у вас все ще є можливість приєднатись до нашої чудової команди!
Зголошуйтесь у нашому відкритому чаті (https://t.me/joinchat/FZfGS1WfZ5vhz6W2VJXIMA) або пишіть координатору осередку (http://t.me/vlesyk) ????

???? БУРне волонтерство чекає на тебе ????‍????⏳

Також, спеціально для вас ми створили цей телеграм канал (http://t.me/burif) - t.me/burif - щоб ділитися з вами усіма актуальними новинами із життя осередку. Кажуть, ті, хто підписані на нього, завжди першими дізнаються про нові БУРчики і унікальні можливості для волонтерства.

????А якщо у тебе є ідея для наступного БУРчику, тоді не барись, переходь за посиланням (https://forms.gle/VEzASVekbcd2zwBM9) і поділися нею із нами ???? https://forms.gle/VEzASVekbcd2zwBM9 ????

Будуємо Україну разом з тобою!