Новини

В Україні запустили платформу взаємодопомоги volonter.org

10 жовтня 2016

Українські волонтери презентували платформу для пошуку волонтерської допомоги volonter.org.

Як розповів засновник проекту Анатолій Мазарчук, платформа volonter.org - це перший в Україні інструмент, який допоможе громадським ініціативам знаходити для своїх проектів волонтерів, а волонтерам - допомагати в реалізації проектів.

"Більше двох років тому ми з командою запустили сайт Герої АТО, на якому систематизували інформацію про поранених бійців, яка була в той час в онлайні. Спілкувалися з великою кількістю волонтерів і зрозуміли, що для побудови горизонтальних зв'язків у волонтерському середовищі і максимально ефективного пошуку допомоги часто не вистачало існуючих інструментів. Тоді виникла ідея створити сайт volonter.org, де активісти могли б публікувати власні проекти і залучати волонтерську допомогу, а волонтери - знаходити проекти, в яких зацікавлені", - розповідає Анатолій Мазарчук, керівник проекту та голова ГО "Центр сприяння волонтерському руху volonter.org".

За словами автора проекту, користувачі volonter.org мають можливість визначити свій статус: волонтер, громадська організація чи громадський активіст. Проекти можна вибирати за містом, тематикою, організаціями.

"У кожного з нас народжуються геніальні ідеї. Якісь із них ми можемо реалізувати самостійно, а іноді для того, щоб проект змінив цей світ, нам потрібна допомога. Саме для того, щоб люди з видатними ідеями і задумами знаходили допомогу, а волонтери мали можливість знайти проекти, де їх вміння або час будуть корисними, ми створили платформу volonter.org", - резюмує Анатолій Мазарчук.

Зараз на сайті функціонують 20 категорій для створення і пошуку проектів: допомога армії, захист прав дітей, туризм і та інші. Їх список буде збільшуватися залежно від запитів волонтерів.

Проект було реалізовано громадською організацією Development Foundation спільно з ГО "Центр сприяння волонтерському руху volonter.org" за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.